Web Analytics

Etiketim: Kosove – Serbi

Kosova dhe Serbia arrijnë marrëveshje për energjinë

Kosova dhe Serbia kanë arritur të nënshkruajnë marrëveshjen në Bruksel, lidhur me çështjen e energjetikës.Kështu ka njoftuar përmes një postimi në Twitter, i dërguari...

LAJMET MË TË LEXUARA