Web Analytics

Etiketim: lei kraja

Lei Kraja gjen sozinë dhe s’do ta besoni se ku… 

Moderatorja e njohure sportit, Lei Kraja ka gjetur sozinë e saj, ajo ka postuar një foto të modeles egjiptiane Rola Ghorab që duket sikur...

“Mund të flemë bashkë kur…”/ Cili është kushti i Lei Krajës...

Moderatorja e sportit, Lei Kraja, tërheq gjithnjë vëmendjen jo vetëm me linjat trupore terheqese në rrjetet e saj sociale, por edhe me jetën e...

“Më kanë refuzuar shumë futbollistë”, rrëfen Lei Kraja

Lei Kraja është një ndër moderatoret më të dashura, e cila merr gjithmonë vëmendjen me linjat trupore.Moderatorja ka folur hapur së fundmi në një...

“Më tallnin pafund”, moderatorja shqiptare rrëfen nisjen e karrierës në Shqipëri

Moderatorja e sportit, Lei Kraja, tërheq gjithnjë vëmendjen jo vetëm me linjat trupore superseksi në rrjetet e saj sociale, por edhe por edhe me...

‘Të të vijë turp nga vetja’, moderatorja e njohur i dërgon...

Moderatorja Lei Kraja, e cila ishte e ftuar te ‘Hëna dhe Dielli’, i ka dërguar një mesazh zanor Robert Berishës, të cilit i thotë:...

Moderatorja shqiptare: E kam falur tradhtinë por s’e kam lënë Amerikën...

Moderatorja e sportit, Lei Kraja, tërheq gjithnjë vëmendjen jo vetëm me linjat trupore  superseksi në rrjetet e saj sociale, por edhe me jetën e...

“Shoqet më kanë nguc të dashurin”/ Moderatorja e sportit zbulon situatën...

Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja, herë pas here tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj me pozat terheqese  që poston në rrjetet sociale,...

Moderatorja shqiptare nuk njeh limit e qet krejt gjoksin në ‘fushë’

Lei Kraja ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale.Moderatorja e sportit, kësaj radhe ka zgjedhur të ndajë imazhe me ngjyra bardh dhe zi.E...

Lei Kraja hedh gjoksin në shesh, shfaqet provokuese

Lei Kraja moderatorja tërheqëse që merr vëmendje me postimet e saj.Ajo shumë shpesh publikon imazhe ku tregon më shumë se sa duhet.Së fundi ajo...

Moderatorja shqiptare: “Nuk do të dashurohesha me një djalë të varfër”

Lei Kraja ka befasuar të gjithë me përgjigjet gjatë pyetësorit të hapur në instagram.Moderatorja sportive Lei Kraja, së fundmi ka zhvilluar një ‘intervistë virtuale’...

LAJMET MË TË LEXUARA