Web Analytics
Ballina Etiketimet Leze Qena

Etiketim: Leze Qena

Me kë e luajti vallëzimin e fundit në jetë Leze Qena?

Ka ikur nga kjo botë një aktore e madhe e teatrit, filmit dhe televizionit në Kosovë. Leze Qena, ndërroi jetë në moshën 85 vjeçare, pas...

Leze Qena në gjendje të rëndë shëndetësore

Aktorja e mirënjohur Leze Qena, deri para pak muajsh ka qenë aktive profesionalisht, si pjesë e disa projekteve të ndryshme. Leze Qena, ikona e teatrit...

Sot Leze Qena feston datëlindjen, ja sa vite i mbushi

Aktorja e mirënjohur Leze Qena sot ka mbushur 85 vjet. Leze Qena është një ndër aktoret e pakta që në këtë moshë është aktive në...

LAJMET MË TË LEXUARA