Web Analytics

Etiketim: Lionel Messi

Kush është Antonella Roccuzzo, gruaja e yllit botëror, Lionel Messit?

Lionel Messi bën një jetë të qetë për një ikonë futbolli, ndryshe nga ajo e rivalit të tij të madh, Cristiano Ronaldo.Por ajo që...

Messi bëhet hit me veshjen e tij/ Futbollisti habit me kombinimin

Si rrallë herë Lionel Messi po përflitet për paraqitjen e tij, futbollisti iu bashkua kombëtares së Argjentinës, ndërsa veshjet e tij simpatike u bënë...

Çka po ndodhë me çiftin Ronaldo – Georgina? Kjo e fundit...

Georgina Rodríguez (gruaja e Cristiano Ronaldos) ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me veprimin e fundit.Ajo ka komentuar në fotografinë e Messi-t në...

Peceta që fshiu lotët Messi në shitje, çmimi i saj mund...

Lionel Messi ishte kryetema e ditëve të fundit, pas prishjes së kontratës me Barcelonën dhe lotëve në konferencë për media edhe atyre që nuk...

Fabrizio Romano zbulon kontratën e Messit te PSG – paga është...

Lionel Messin e ndajnë vetëm pa orë nga kalimi i tij te Paris Saint-Germain.Ylli argjentinas u largua nga Barcelona pas 21 vitesh, shkaku që...

Në konferencën e lamtumirës së Messit, vëmendje të madhe mori gruaja...

Ikona e Barcelonës, Lionel Messi u largua nga klubi katalunas pas më shumë se dy dekadash.Të dielën, Messi i dha lamtumirën me lot në...

Miss-i i famshëm e “çmendur” pas Messit, bën fytyrën e tij...

Suzy Cortez njihet si ish-miss “bumbum” dhe gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me pozat super “hot” në rrjetet sociale.Por jo vetëm kaq!Seksbomba braziliane...

Kush e puthi Messin afër pjesës intime?

Ditë më parë Messi u bë pjesë e mediave rozë.Kjo për shkakun se gruaja e tij publikoj një foto nga palestra duke vënë në...

Messi bëhet xheloz, fshin video ku gruaja e tij ekspozonte të...

Futbollisti i njohur Lionel Messi kujdeset mjaftueshëm për linjat.Shoqëruesja e tij është gruaja, e cila shfaqet mjaftë bombastike teksa bën ushtrime.Messi kishte publikuar një...

Messit ia prishin gjumin/ Bashkëlojtarët i bëjnë dhurata interesante për ditëlindje

Lionel Messi, futbollisti i Kombëtares së Argjentinës dhe Barcelonës sot feston ditëlindjen e 34-të.Gjatë mbrëmjes, lojtarët argjentinas ia prishin gjumin për t’ia uruar ditëlindjen.Të...

LAJMET MË TË LEXUARA