Web Analytics
Ballina Etiketimet Loredana Zefi

Etiketim: Loredana Zefi

E tepron Loredana, e mëson vajzën tre vjeçe të provokoj me...

Reperja Loredana po arrin të rrijë mjaftë në formë. Si nga ana e muzikës ajo edhe nga ana familjare po merr vëmendje gjithmonë, shkruan INFOKOSOVA. Si...

Fustani i ngushtë ia thekson format përfekte Loredanes

Loredan ka shfaq linjat e bollshme që posedon. Rep artistja kosovare e cila jeton dhe vepron në Zvicër po mban afër fansave e saj në...

Loredana i thotë vetes ‘bashkëshorte’ teksa shfaqet me bluzën e tejdukshme

Loredana ka publikuar një fotografi plot stil në Instagram. Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në...

Loredana tërheq pantollat poshtë për ta treguar…

Loredana ka pozuar nga palestra. Rep artistja kosovare si çdo herë edhe sot nuk ka munguar ta tregojë përditshmërinë e saj në rrjetet sociale. Siç dihet...

Pas këtij ndryshimi të madh te vetja, Loredana nuk njihet

Loredana Zefi është një këngëtare që gjithmonë realizon ndryshime të shumta tek vetja. Pasi që realizon postime të njëpasnjëshme, ajo nuk mungon as në krye...

Sa bukur e këndojnë Hana dhe Loredana këngën e Mozikut

Loredana postoi një video me vajzën e saj Hanën. Nga vetura të dyja këndojnë një pjesë të këngës së Mozikut, shkruan InfoKosova. Hana edhe pse e...

Pse po e rrah vetën Loredana?

A ka bërë Loredana Zefi aq gjëra të këqija sa për ta rr.ahur vetën? Reperja që bënë muzikë kryesisht në gjuhën gjermane, ka pasur edhe...

10 hajdut futen në shtëpinë e Loredanës gjersa ishte në gjumë,...

Një ngjarje e frikshme i ka ndodhur Loredanës natën e mbrëmshme, kur 10 persona të armatosur janë futur në shtëpinë e saj, gjersa ata...

Zvishet “gruaja e Mozzikut”

Reperja Loredana Zefi është parë sot e veshur në bikine. Reperja, e cila kohëve të fundit është parë edhe në Prishtinë ku mendohet që është...

“Vipat e bllokut” demaskojnë Loredanen, pamja e saj natyrale do iu...

Loredana është njëra ndër reperet me të komentuara të kohës. Që kur u ribashkua me Mozzik, çdo paraqitje e saj bënë lajm, shkruan InfoKosova. Në llogarinë...

LAJMET MË TË LEXUARA