Web Analytics
Ballina Etiketimet Lulzim Jashari

Etiketim: Lulzim Jashari

Kaq shumë i është fryrë barku nuses së Lulit, mezi po...

Kohëve të fundit Luli, duket se është rikthyer në krahët e gruas. Kjo pasi të dy kishin fshirë fotografitë e njëri tjetrit në instagramat personal,...

Me veshje tradicionale, shikoni si vallëzon gruaja shtatzënë e Lulit

Lulzim Jashari befasoi publikun kur tregoi se po priste të bëhej prind për herë ta parë. Kjo pasi ai ka marrë pjesë në emisionin Përputhen...

A është në krizë marrëdhënia e Lulit të “Përputhen”? shfaqet me...

Ish-anëtari i “Përputhen” dhe “Its My Love”, Luli është shfaqur me një femër në instagram. Mirëpo, kësaj here, nuk duket të jetë bashkëshortja e tij. Bëhet...

Luli lë gruan shtatzënë në shtëpi?, shihet në pushim me Ganen...

Ish konkurrentet e emisonit It’s my love, Lulzim Jashari dhe Ganja që të dy kanë filluar pushimet. Ata mbrëmë janë parë afër njëri-tjetrit. Në një video...

Luli i It’s my Love, ka frik se e kap mësyshi,...

Ish konkurrenti i emisionit të dashurisë Lulzim Jashari, doli e gënjeu shikuesit për shumë muaj. Ai kishte qenë i martuar që dy vite dhe gruan...

Luli nuk ndalet, kaq shume po e ekspozon gruan

Lulzim Jashari nuk po ndalet me fotografi ku shihet bashkë me gruan. Në shtëpi e kë kafene ata shihen tashmë kudo bashkë, shkruan InfoKosova. Në foton...

Kështu ia mban gruas barkun Luli

Lulzim Jashari po na sjell mjaft shpesh fotografi me nusen e tij Albinen. Së fundmi ai postoi një fotografi ku shihet duke ia mbajtur barkun...

Pas lajmeve që u arrestua, reagon Luli

Lulzim Jashari u raportua se u arrestua dje. Kjo pasi që kishte shpërndarë dezinformata për helmim të ujit, shkruan InfoKosova. Mirëpo vetëm disa orë më vonë...

Luli përfundon në polici

Një video e hedhur në story, kaq iu desh Lulzim Jasharit, protagonistit të “Përputhen”e “It’s my love” që të përfundojë i shoqëruar në stacion...

Lulzimi nuk e ndal buzëqeshjen krah gruas

Lulzim Jashari po duket shumë i lumtur pranë gruas. Në videon e fundit që postoi të dy shihen mjaft të buzëqeshur, shkruan InfoKosova. Që kur e...

LAJMET MË TË LEXUARA