Web Analytics
Ballina Etiketimet Lutfi Haziri

Etiketim: Lutfi Haziri

Haziri paralajmëron Kurtin: Nuk duhet lejuar assesi politika e “karrotës ose...

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka paralajmëruar qeverinë e Kosovës se duhet të ketë kujdes lidhur me atë se si do t’i qaset dialogut. Në...

Haziri kërkon unitet për dialogun: LDK do të jetë gardian i...

Nënkryetari i parë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri thotë se kjo parti do të trajtojë kërkesat që kanë të bëjnë me çështje...

Haziri: Qeveria Kurti nuk ka guxim të veprojë, po merret me...

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri thotë se ka ardh koha që Kosova të hyjë në...

Luta: Gru a je ti, se shumë ke ndryshu…

Një nga këngëtaret që ka pësuar ndryshim goxha të madh është e Mirvete Bajrami apo Mika. Mika njëherish është edhe bashkëshortja e kryetarit të Gjilanit,...

Çfarë po ‘zihet’? Vajzat e Lutfi Hazirit në përgaditje për një...

Vajzat e të parit të Gjilanit, Lutfi Haziri, vazhdojnë të marrin gjithë vëmendjen në mediet rozë. Edhe pse janë të komentuara për jetën e tyre...

Pa pik marre, Luta me gruan ledhatohen para vajzës së tyre

Jo vetëm Lufti Haziri si një politikan me shumë vite karrierë dhe i pari i Gjilanit për disa mandate me radhë, por edhe vajzat...

Haziri: Veç i përvjeli mangët, e largoj krevatën e dal në...

Kryetari i Gjilanit edhe nënkryetari i parë në LDK, Lutfi Haziri tha se nuk frikësohet të kandidojë përsëri për kryetar të Gjilanit. Ai tha se...

Haziri uron Adriana Matoshin: Suksese në Lëvizjen e Kuqe, je njohur...

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi sot ka njoftuar se është regjistuar si deputete në Kuvendin e Kosovës. “Për herë të parë u regjistrova si deputete...

Të bijat e Lutfi Hazirit dhe angazhimi i tyre për t’i...

Lutfi Haziri edhe zyrtarisht ka shpallur kandidaturën e tij për të marrë postin e kryetarit në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK). E në këtë proces,...

Lutfi Haziri kandidat për kryetar të LDK-së: “Pa LDK-në nuk ka...

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, njëherësh edhe kryetari i komunës së Gjilanit, ka shpallur sot zyrtarisht kandidaturën për kryetar të LDK-së. Haziri...

LAJMET MË TË LEXUARA