Web Analytics

Etiketim: Mali i Zi

19-vjeçarja e vrarë ishte kushërira e këngëtares shqiptare

Vendi u trondit sërish nga një tjetër vrasje, kësaj here në Tuz të Malit të Zi. Ilir Gjokaj shkoi në banesën e ish-partneres së tij,...

Skandal diplomatik i ministres malazeze, i dërgon ftesë ministres së Kosovës...

Antena M në Mal të Zi raporton se posedon një dokument me të cilin ministrja e Shoqërisë Digjitale, Tamara Srzentiq, i bën thirrje ministres...

Mali i Zi pa kushtëzime për hyrjen e qytetarëve të Kosovës

Qeveria e Malit të Zi ka njoftuar se nuk kanë vënë kushtëzime për hyrjen e qytetarëve të vendeve të rajonit në këtë shtet, në...

Mali i Zi me masa të reja, por këto kushte nuk...

Pas rritjes së numrave të të infektuarve me coronavirus, autoritetet shëndetësore në Mal të Zi kanë rikthyer masat për të luftuar pandeminë. Qytetarët malazezë dhe...

Plazhet në Mal të Zi të mbushura me pacientë të infektuar...

Radhët para ambulancës turistike në Mal të Zi, në vendpushimin veror më të vizituar në bregdetin malazez, nuk po zvogëlohen dhe me rritjen e...

Detaje të reja nga ngjarja e autobusit me kosovarë në Mal...

Është su.lmuar me gurë në Berane autobusi me turistë-skiatorë kosovarë të kishin shkuar për skijim në shtigjet e Kolashinit të Malit të Zi. Lajmin e...

Kosovarët shohin tmerrin në Mal të Zi, ia thyen xhamat derisa...

Një incident ka ndodhur në Mal të Zi, saktësish në qytetin Berane para pak minutave. Aty persona ende të panjohur, me mjete të forta dyshohet...

Qeveria e re e Malit e Zi e fut Kosovën në...

Edhe pse ishin zotuar se s’do të ketë ndryshim qëndrimi për Kosovën, Qeveria e re e Malit të Zi në vendimin e parë të...

Mali i Zi rikthen sërish kufizimet pas rritjes së infektimeve

Një muaj pasi u shpall pa koronavirus, Mali i Zi riktheu kufizimet natën vonë të enjten, përfshirë ndalimin e aktiviteteve sportive dhe të mitingjeve...

Qytetarët e Kosovës nuk mund të hyjnë në Mal të Zi...

Qeveria e Malit të Zi ka bërë të ditur se qytetarët e Kosovës nuk mund të hyjnë atje pa një test negativ për Covid-19,...

LAJMET MË TË LEXUARA