Web Analytics

Etiketim: Marina Vjollca

Një dashuri si e tyre e ëndërrojnë të gjithë, ja si...

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca ka ndarë si rrallëherë momentet më të ëmbla me bashkëshortin e saj, Getoar Selimi.Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ një...

Marina Vjollca mahnit me dukjen e saj sonte

Marina Vjollca është një moderatorë shumë e dashur për publikun shqiptar.Marina Vjollca ishte ndër moderatoret e pakta që punën e saj e ka vazhduar...

Gruaja e Getit e ngreh fustanin lartë dhe na i tregon...

Marina Vjollca ndryshe në publik njihet edhe si gruaja e reperit kosovar Getoar Selimi, shkruan "InfoKosova".Përveç që është një moderatore e bukur dhe elegante,...

Vjehrra i gatuan ushqime tradicionale Marinës

Marina Vjollca e Getoar Selimi janë çifti i pëlqyer nga publiku shqiptar, të cilët brenda një periudhe të shkurtër arritën të jenë ndër çiftet...

A e ka mërzi Geti kur Marina ia lexon mesazhet

Geti dhe Marina janë çifti i famshëm, ku shkak i dashurisë se tyre arritën ti thyejnë edhe kufijtë.Geti me prejardhje nga Kosova, Marina nga...

Brenda ambientit të shtëpisë së Marina Vjollcës

Marina Vjollca po ashtu ishte mbyllur në shtëpi.Koronavirusi kishte bërë që njerëzit në shumë vende të botës të izoloheshin në shtëpi.Njësoj kishte vepruar edhe...

Ky qenka talenti i “fshehur” i Marinës

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca, gjatë prezantimit të “Klanifornias” është shfaqur ashtu siç nuk ishim mësuar ta shihnim më parë: si...

Marina vesh minifundin më të bukur që e ka në dollap,...

Është njëra ndër moderatoret më të përfolura në Shqipëri, shkruan "InfoKosova".Marina Vjollca e cila për disa muaj pushoi nga bërja e emisioneve televizive, tashmë...

Marina vesh fustan të kuq si të princeshave

Marina Vjollca është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer shqiptare.Ajo është një prej moderatoreve më të përfolura nga publiku shqiptar.Marina dhe Geti janë...

Marina i reklamon këmbët e saj të holla e të gjata

Marina Vjollca përveç që është një moderatore mjaftë e suksesshme, ajo është edhe një grua e bukur dhe tërheqëse, shkruan "InfoKosova".Marina ishte në Dubai...

LAJMET MË TË LEXUARA