Web Analytics
Ballina Etiketimet Mefail Bajqinovci

Etiketim: Mefail Bajqinovci

Bajqinovci nga Llapi: Shpejtim Bulliqi do të jetë kryetari i ardhshëm...

Deputeti i VV-së, Mefail Bajqinovci ka bërë të ditur se sot së bashku me nënkryetarin e VV-së, Glauk Konjufca dhe deputetin e kësaj partie,...

Bajqinovci: Albin Kurti vendosi standardë të ri në politikën kosovare

Deputeti i VV-së, Mefail Bajqinovci ka shpërndarë një fotografi në rrejtin social Facebook së bashku me kryetarin e VV-së, Albin Kurti. Bajqinovci thotë se Kurti...

Bajqinovci: Kadri Veseli po rren, Vetëvendosja kurrë nuk i kërkon koalicion...

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje asnjëherë nuk ka kërkuar koalicion me PDK-në dhe nuk do ta bëjë kurrë...

Deputeti Bajqinovci komenton shkarkimet në Postë, thotë se tani është radhë...

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka komentuar shkarkimet e bëra në Postën e Kosovës, duke kërkuar që e njëjta të ndodh...

Veliu e quajti Osmanin përkthyese të Thaçit, reagon Bajqinovci: Mbrojtja më...

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu përmes një postimi të bërë në llogarinë Facebook, i është kundërpërgjigjur kryeparlamentares Osmani, e cila në një intervistë iu...

Bajqinovci për shkarkimin e Veliut: S’mund ta kesh shef Kurtin, e...

Deputeti i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci në një postim në Facebook ka komentuar shkarkimin e ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliu. Ai ka thënë se...

Bajqinovci: S’ka tendencë për ta nënshtruar LDK-në, është partneri i vetëm...

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka thënë se koalicioni qeverisës mes tyre dhe LDK-së duhet të ndodhë. Sipas tij nuk ka kurrfarë tendence për...

Bajqinovci: Me Konjufcën po merret partia që sajoi Pronto drejtësinë dhe...

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci u është kundërpërgjigjur akuzave të PDK-së të cilët e quajtën Glauk Konjufcën, kryetarin e Kuvendit të Kosovës, “ideolog...

Kushtet e rrezikshme për jetë në të cilat punohet në Kosovë

Deputeti i ri i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci ka publikuar një fotografi të një punëtori të Korporatës Energjetike të Kosovës, i cili punon në kushte...

“Ditë të mira po vijnë për Kosovën” – A po e...

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka dhënë sinjale në faqen e tij në Facebook se koalicioni VV-LDK mund të ndodhë. Sot VV i ka...

LAJMET MË TË LEXUARA