Web Analytics
Ballina Etiketimet Milot Rashica

Etiketim: Milot Rashica

Zgjerimi i familjes? Milot Rashica flet për planet

Futbollisti i ekipit të Kosovës Milot Rashica ishte sonte i ftuari i fundit i “NIN” për këtë sezonë. Ai shpalosi shumë detaje nga jeta e...

Milot Rashica i bën një dhuratë super-luksoze babait të tij

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, së fundmi ka udhëtuar drejt Kosovës për pushimet verore. Sulmuesi vushtrrias pushimet verore është duke i kaluar në...

Milot Rashica me të birin, ia mësyjn Kosovës

Milot Rashica, është një nga futbollistët më të dalluar të përfaqsueses së Kosovës. Përpos talentit dhe suksesit në fushën e blertë, ai shpesh merr vëmendjen...

Gazetari anglez: Bremeni s’duhet ta shesë Rashicën, është talent i rrallë

Gazetari anglez i cili shkruan për Bundesligën, Matt Pearson, beson se Werder Bremen duhet të bëjë gjithçka për ta mbajtur Milot Rashicën në skuadër,...

Më në fund kthehet në Vushtrri gruaja bukuroshe e Milotit

Belkiz Kera, vushtrriasja e bukur u bë shumë shpejt e njohur në mesin tonë, shkruan "InfoKosova". Belkiz famën më të madhe e arriti në krahë...

Paraqitjet mbresëlënëse: Edhe vjehrra e përgëzon Milot Rashicën

Milot Rashica është futbollisti kryesor i Werder Bremenit dhe këtë e ka dëshmuar gjatë këtij edicioni Falë yllit nga Vushtrria skuadra e tij, Werder vazhdon...

Miloti dhe gruaja e tij vishen njëjtë, duken si binjakë

Milot Rashica është njëri nga futbollistët tanë ndër më të njohurit, shkruan "InfoKosova". Miloti tash e sa kohë është në një lidhje dashurie dhe i...

Belkizi në tribuna për ta mbështetur nga afër Milot Rashicën

Milot Rashica është startues sot në ndeshjen Dusseldorf-Werder Bremen. Werder Bremen në kuadër të Bundesligës është duke zhvilluar ndeshjen me Duseldorf dhe në 11-shen e...

Nusja e Milotit është më e mira, ja pamjet nga kanagjeqi

Belkiz Kera është nusja e futbollistit tonë të njohur Milot Rashica, shkruan "InfoKosova". Belkiz është një grua e bukur dhe me një stil të veçantë. Ajo...

LAJMET MË TË LEXUARA