Web Analytics
Ballina Etiketimet Milot Rashica

Etiketim: Milot Rashica

Belkiz Kera pozon e lumtur pranë Milot Rashicës

Belkiz Kera është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë. Bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar, Milot Rashicës, Belkize Kera është mjaft e...

Sa bukur e kanë veshur djalin Miloti dhe Belkizja

Belkizja dhe futbollisti i njohur Milot Rashica tanimë janë prindër të një djali. Tiani është djali i tyre i parë, ndaj të cilit po shprehin...

Bashkëshortja e Milot Rashicës shkëlqen pranë futbollistit dhe të birit

Milot RashicaBashkëshortja e futbollistit, Milot Rashica, Belkiz Kera shpesh herë sjell imazhe të familjes së saj dhe kohës që ata e kalojnë së bashku. Edhe...

Kështu kujdeset gruja e Milot Rashices për djalin

Belkiz është një ndër emrat më të komentuar në media rozë. Gruaja e futbollistit të njohur të Kosovës, Milot Rashicës, vazhdimisht merr vëmendje  në rrjete...

Kaq të njëjtë duken Milot Rashica me djalin e tij në...

Milot Rashica është ndër fytyrat më të dashura nga publiku shqiptar. Ai është martuar dhe së fundmi është bërë edhe baba i një djali. Ai është...

Belkizja e Milotit ndryshon stilin, ja si duket

Belkiz Kera është gruaja e futbollistit Milot Rashica. Çifti i ri kanë edhe një djalë dhe portreti i tyre familjar ngjanë shumë i bukur. Të dy,...

Ledri dhe Miloti i shetisin bebat e tyre

Miloti dhe Ledri po e përjetojnë në mënyrën më të mirë epitetin e emrit prindër për herë të parë. Pasi që janë tejet aktiv në...

Belkiz Kera ‘shkrihet’ pas Milot Rashices, ndihet e bekuar!

Bashkëshortja e Milot Rashicës, Belkiz Kera, bukur shpesh publikon fotografi nga më të ndryshmet në rrjetet sociale. Së fundi, ajo ka shpërndarë një fotografi të...

Belkizi shtatzënë për herë të dytë? Detaji që zgjon dyshime

Çifti i njohur Milot Rashica e Belkiz Kera muaj me parë janë bërë prindër të një djali. Ata nuk hezitojnë së publikuar foto bashkë më...

Belkizi ndan imazhin më të mirë me djalin

Belkiz Kera është një ndër fytyrat më tërheqëse në mediat rozë. Pasi që ka një përkushtim të madh rreth paraqitjeve fizike, ajo gjithmonë kalon në...

LAJMET MË TË LEXUARA