Web Analytics

Etiketim: Morena Taraku

Morena duket mahnitëse me ndryshimin e saj të ri

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është gjithmonë shumë e përfolur për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.Shpesh ndryshimet e saj të...

Çiftet shqiptare të cilët u ndan pasi bënë tatuazhe për njëri-tjetrin

Të gjithë e dimë se dashuria ndonjëherë është e verbër, madje aq sa disa çifte nuk e mendojnë dy herë ndarjen para se ta...

Do të befasoheni : Përveç profesionit, ja ku është e zonja...

Rrobat, udhëtimet, aksesorët e shtrenjta janë disa nga gjërat e Morenës me të cilat njihet për jetën luksoze.Është modelingu profesioni i Morena Tarakut të...

E rrall Morena Taraku mbulon këmbët, çka e gjeti?

Mjaftonë të përmendet emri Morena, pa dyshim se i madh e i vogël e ka në mëndje imazhin e saj.Jemi mësuar ta shohim në...

Morena Taraku reklamon rrobat e gjumit me fustan të hapur

Këngëtarja simpatike Morena Taraku një prej më të pëlqyerave në vendin tonë.Ajo njihet për jetën luksoze të cilën e bënë dhe secili postim i...

Çmendet Morena, i fokuson vetem vith….

Morena vazhdon të publikojë imazhe për ndjekësit e saj.Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal se fotografuarit në mënyren më tërheqëse në rrjete sociale.Ajo...

Morena Taraku ‘thumbon’ ish të dashurin

Këngëtarja Morena Taraku duket se i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin që asnjëherë nuk i zbuloi identitetin, por që herë pas here...

Surprizat nuk kanë fund për Morena Tarakun, djali që ia ka...

Është këngëtare mjaftë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar.Ajo ka arritur të krijojë hite të mëdha, të cilat dëgjohen në çdo vend...

Morena Taraku në përgatitje të një projekti të ri muzikor

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.Artistja, e cila që një kohë është zhvendosur në Turqi, ka njoftuar...

Ja çfarë pret Morena në rroba gjumi

Morena Taraku mbetët një emër i komentuar në mediat rozë.Me postime të shumta në rrjete sociale duke shfaqur jetën luksozë që bën, ajo çdo...

LAJMET MË TË LEXUARA