Web Analytics

Etiketim: Olti Curri

“Do i rrëzojnë nga froni Donaldin dhe Borën”- Olti Curri flet...

Romanca e Megi Pojanit dhe futbollistit Endri Çekiçi është përfolur goxha në rrjet ditëve të fundit, dyshja kanë zgjedhur ta ruajnë në mënyrë hermetike...

Olti i përgjigjet Olses me një video: Olsa është Linda Morina…

Mbrëmjen e djeshme Olsa Muhameti ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”, ku pas disa komenteve të moderatoreve ajo është shprehur se vlerëson...

Olsa Muhameti : Kush është Olti Curri se nuk e njoh

Mbrëmjen e djeshme, Olsa Muhameti ja qenë e ftuar në “Goca dhe Gra” në Top Channel, ku ka folur për emisionin e ri që...

A u sqarua me Alban Ramosajn për “reagimin” që bëri bujë,...

Mosarritja e Shqipërisë në finalen e Eurovisionit nxiti mjaft debate në skenën shqiptare edhe sa i përket përzgjedhjes së përfaqësuesit të Shqipërisë.Në media qarkulloi...

Olti Curri e uroi për ditëlindje me foton e Megi Pojanit,...

Olti Curri nuk i humbet thashethemet e showbizit dhe sot ka ng.acmuar në rrjetet e tij sociale Beniada Nishanin dhe Megi Pojanin që janë...

“Këta mund të ishim ne po çe do që nuk flasim”…...

Dasma e Ilir Shaqirit është komentuar në të gjitha portalet dhe mediat online, ashtu siç ka rënë në sy edhe mungesa e “100 mijë...

“Kush është Shyhrete Behluli?”, Olti Curri bënë zgjedhjen e tij

Sot u transmetua episoda e re e emisionit “Mirage”.Materiale të shumta dhe intervista ekskluzive ishin pjesë e kësaj episode.Në rubrikën “Kë Zgjedh” këtë javë...

Ronela Hajati, “mollë sherri” mes Alban Ramosajt dhe Olti Currit

Media të shumta kanë raportuar sot për një lajm në të cilin pretendohej se këngëtari Alban Ramosaj ka dhënë një deklaratë lidhur me skualifikimin...

Olti Curri për Monika Lubonjën: S’ka bërë asgjë në BBV

Opinionisti shqiptar Olti Curri njihet për komentet e tij, ai ishte njëri nga të ftuarit në emisionin “Mirage”.Nga aty Olti dha komentet rreth konkurrentëve...

Momenti kur Olti Curri qëllohet me shuplakë nga modelja e njohur

Para disa ditësh ishte ceremonia e ndarjes së çmimeve “Oscar”.Ajo që mori vëmendjen në këtë spektakël ishte kur aktori Will Smith go.diti me shuplakë...

LAJMET MË TË LEXUARA