Web Analytics
Ballina Etiketimet Patris Berisha

Etiketim: Patris Berisha

Veprimi i fundit i Patrisit, konfirmon gjithqka

Tuna dhe Patrisi po shtojnë gjithnjë e më shumë dyshimet se janë rikthyer së bashku. Para disa ditësh, ata nënkuptuan nëpërmjet postimeve se kanë nisur...

Tuna dhe Patrisi mbrëmë e kanë bërë gjumin bashkë?

Artistje e njohur Tuna Sejdi ka disa ditë që ka filluar pushimet në vendin e bukurë të Turqis së bashku me dy djemt e...

Pajtohen Tuna dhe Patrisi?

Këngëtarja Tuna Sejdi ka nisur pushimet, ajo është në Turqi me djemtë e saj dhe jo vetëm. Bashkë me të duket se është edhe Patrisi,...

Tuna dhe Patrisi kalojnë ditën bashkë! Ja detaji që i nxori...

Tuna dhe Patrisi janë bërë prindër për herë të dytë, duke sjell në jetë djalë. N.dryshe nga fëmija i parë, Tian, Zen i gjeti prindërit...

A është Patrisi babai i djalit të dytë të Tunës, zbulohet...

Këngëtarja u bë nënë për herë të dytë në muajin mars saktësisht me datën 10 të këtij muaji. Dhe, Tuna e zbuloi papritur për publikun,...

Pas humbjes së nënës Roberti dhe Patrisi humbin një tjeter person...

Sot në familjen e vëllezërve muzikantë, Robert e Patris Berisha është ditë zie. Ata humbën një person shumë të dashur nga familja, tezen e tyre. Patrisi...

Pas ndarjes nga Tuna, Patrisi bëhet “bishë”

Patris Berisha është muzikant, por gjithashtu edhe trajner fitnesi, që ka investuar shumë edhe për linjat e tij. Më shumë se për muzikë e fitnes,...

Pas lajmit se Tuna lindi fëmijën e dytë, reagon Patris Berisha

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu është bërë nënë për herë të dytë. Pasi ajo publikoi disa fotografi në llogarinë e saj në Facebook, ka reaguar...

Ishte në lidhje me Robertin, Jesika Kadiu nuk shpëton as nga...

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, këngëtari dhe tani moderatori i njohur Robert Berisha nisi një lidhje me modelen nga Shqipëria, Jessika Kadiun. Por lidhja nuk...

Edhe lidhja martesore mes Tunës me Patrisin u bë – Na...

Tashmë ka një kohë prej kur Tuna dhe Patrisi janë ndarë, lajm ky që bëri bujë në mediat gjithandej. Pas ndarjes, Tuna vendosi ta lë...

LAJMET MË TË LEXUARA