Web Analytics

Etiketim: Podujevë

E dhimbshme/ Ndrron jetë vogëlushja nga Podujeva, Lorela Durmishi

Ka ndërruar jetë vajza e vogël nga Podujeva, Lorela Durmishi.Lajmi u bë e ditur nga familjarë të Lorelës, e cila ditë më parë u...

Bulliqi prezanton ekipin e tij, këta janë emrat e drejtorëve të...

Kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka prezantuar ekipin e tij me të cilin do të udhëheq komunën e Podujevës për katër vitet e ardhshme.Bulliqi...

Ia merr vajzës pasaportën dhe ia grisë biletën e udhëtimit për...

Policia e Kosovës bëri të ditur se ka ndaluar për 48 orë një person në Podujevë për privim të kundërligjshëm të lirisë.Rasti ka ndodhur...

Edonisa Miftarit nga Podujeva i duhen 17 mijë euro për operim,...

Është 11 vjeçe, Edonisa Miftari nga Podujeva vuan nga një sëmundje që e ka lënë të palëvizshme në anën e djathtë të trupit.Familja e...

Exit Polli i Klan Kosovës: Ekrem Hyseni e fiton Podujevën

Ekrem Hyseni i Lidhjes Demokratike të Kosovës e ka fituar Podujevën, sipas EXIT-POLL-it të realizuar nga Tomor Qela dhe të prezantuar ekskluzivisht në Klan...

Kandidati “modest” i Nismës befason me renditje pas rezultatit përfundimtar

Kandidati i Nismës Socialedemokrate në Podujevë, Xhemajl Hasani, ka befasuar me numrin e votave që ka marrë në zgjedhjet e 17 tetorit.Hasani, i cili...

Gara në Podujevë, Hyseni 113 vota më shumë se Bulliqi

Është duke vazhduar procesi i numërimit të votave në Komunën e Podujevës, ndërsa sipas të dhënave të Komisionit Qendror në këtë komunë ka mbetur...

Vrasja në Podujevë, për 3 kg pasul dhe sherri për një...

Një person është ak.sidentuar e më pas është qëlluar për vd.ekje me ar.më zjarri në Batllavë të Podujevës.Burimet e IndeksOnline kanë thënë se...

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Podujevën: Bulliqi i...

Qytetarët e Kosovës sot kanë votuar në zgjedhje lokale.Sipas EXIT POLL-it të realizuar nga RTV Dukagjini dhe kompania UBO-Consulting del që në Komunën e...

Qytetarit nuk i pritet për të votuar

Qytetarët e Podujevës tashmë kanë filluar të dalin për të shfrytëzuar të drejtën e tyre për të votuar për kryetarin e ardhshëm të komunës...

LAJMET MË TË LEXUARA