Web Analytics

Etiketim: Poem Blu Vula

Sara do ta ftohë vajzën, shikoni si e ka veshur në...

Poem Blu, është vajza e rep-artisit, Ledri Vula dhe Sara Hoxhës. Çifti në fjalë janë bërë prindër muaj më parë, ani pse për lidhjen e...

Çka ndodh kur gjyshi i jepë për të ngrën Poem Blu

Poem Blu nuk e ka fare problem të qëndroj edhe pa nënën, vetëm me gjyshin dhe gjyshën. Poem kur rri me gjyshin e saj, ati...

Poem Blu i përgjigjet Ledrit kur ai e thërret

Ledri dhe Sara kanë një vajzë mjaftë të ëmbël dhe të bukur, e cila tani më është bërë majftë e njohur për të gjithë...

Poem Blue kësaj here takon Loredanën

Poem Blue është njëra ndër fëmijët më të famshëm të artistëve të show bizit shqiptar. Ajo shihet kudo me fytyra të njohura të këngëtarëve e...

Nuk do ta besoni në çfarë pozicioni fle Poem Blue

Gjyshja Xheraldina ka publikuar një fotografi mjaftë të ëmbël të mesës së saj Poem. Ajo i kishte realizuar mbesës së saj Poem Blue, teksa bënte...

Ledri e mëson vajzën e vogël për mrapsht

Reperi i njohur Ledri Vula, ka kohë të gjatë në muzikë, e po aq edhe në “boten e thashethemeve”. Sa shumë gjëra janë thëne ndër...

Babai i Ledrit sjellë foton më të bukur me mbesën duke...

Ledri e Sara ka dy muaj që janë bërë prindër për herë të parë. Poem Blu është vajza e tyre e cila erdhi për t’iu...

Xheraldina sjell pamje nga festa e mirëseardhjes për vogëlushen Poem blu

Ledri dhe Sara së fundmi erdhën në Kosovë me vajzën e tyre. Çifti i njohur për publikun shqiptar u bënë prindër më 14 dhjetor dhe...

Poem Blu sa dora e Ledrit

Vajza e Ledri Vules u bë e famshme ende pa lindur, qysh kur ishte ende në barkun e nënës. Sara e bëri të ditur shtatëzaninë...

Ledri Vula sjell fotot e bisedave të ëmbla me Poem Blu...

Ledri ka ndarë me fansat foton e ëmbël ku shihet Poem Blu duke biseduar me të. Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e...

LAJMET MË TË LEXUARA