Web Analytics
Ballina Etiketimet Qeveria e Republikës së Kosovës

Etiketim: Qeveria e Republikës së Kosovës

Qeveria merr vendim të ri për dasmat dhe ahengjet tjera familjare

Qeveria e Republikës së Kosovës ka marrë një sërë vendimesh dhe ndalesash për shkak të rrezikut nga koronavirusi. Në një mbledhje virtuale, me kërkesë të...

LAJMET MË TË LEXUARA