Web Analytics
Ballina Etiketimet Rinian Leka

Etiketim: Rinian Leka

Riniani poston video intime me të dashurën

Rinian Leka dhe e dashura e tij avokate kanë postuar një video. Të dy shihen duke u puthur e të buzëqeshur pranë njëri tjetrit, shkruan...

Riniani poston video intime me të dashurën avokate

Rinian leka postoi një video me të dashurën. Ata shihen derisa përqafohen e puthen plotë dashuri, shkruan InfoKosova. Të dy postojnë mjaft shpesh fotografi e video...

Paparazzi: Konkurrenti i “Për’puthen” jep puthje pasionante në det

Siç dihet, Riniani e ka zyrtarizuar lidhjen e tij të dashurisë me avokaten tërheqëse, Anisa Bërliku. Lidhja po shkon shumë mirë dhe çifti janë të...

Ish konkurrenti i Përputhën, po “çmend” me fizikun e tij në...

Te gjithë konkurrentet e Përputhën, u bënë të famshëm fal emisionit me të shikuar. Ata vazhdojnë te marrin vëmendje me secilën paraqitje të tyre, shkruan...

E dashura e Rinianit tregon gjoksin gjigant

E dashura e Rinian Lekës, ish konkurrentit të Përputhen ka postuar një video të re. Ajo e ka etiketuar Rinianin ku edhe ky ripostoi videon...

Kështu e ndez atmosferën Riniani me të dashurën

E dashura e Rinian Lekës, ish konkurrentit të Përputhen postoi një video në instagram. Në këtë video shihen të dy derisa po këndojnë dhe ushëtojnë...

Riniani sjell foto në përqafim të dashurës avokate

Rinian Leka postoi një fotografi të re me të dashurën. Edhe këtë herë ata shihen në përqafim të njëri tjetrit, shkruan InfoKosova. Duket se kanë gjetur...

“Dasmë të madhe”, ish-konkurrenti i “Për’puthen” zbulon si u njoh me...

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Rinian Leka, ishte ditën e djeshme i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku foli për romancën e tij të dashurisë...

E dashura avokate e Rinianit, qenka edhe nënë e një vajze

Riniani pas daljes nga “Përputhen” nuk është më beqar dhe zemra e tij ka filluar të rr.ahë sërish për dikë. I ftuar në “Shqipëria live”,...

Rinian Leka poston foto duke e ‘përkëdhelur’ e dashura

Rinian Leka hyri në emisionin Ppërputhen për të gjetur dashurinë. Mirëpo pasi nuk u përputh me asnjërën, dashurine gjeti pasi doli nga emisioni, shkruan InfoKosva. Riniani...

LAJMET MË TË LEXUARA