Web Analytics

Etiketim: Ritvana

Këtë nuk e prisnim, Ritvana dhe Argjendi do të përballen në...

Ritvana dhe Argjendi, janë dy ish-konkurrent të “Për’puthen” historia e të cilëve duket se nuk ka mbaruar.Sigurisht nuk bëhet fjalë për një histori ‘dashurie’,...

Çfarë nuk i thanë njëri-tjetrit në program! Habit Argjendi me përgjigjen...

Argjendi dhe Ritvana mendoheshin si çifti i parë i sezonit të tretë të “Për’puthen”, ata duket se patën një pëlqim shumë të shpejt, i...

“Kthehem vetëm për Mevlanin”, një tjetër “ish” do i bashkohet sërish...

Ditën e sotme u konfirmua rikthimi i Mevlan Shabës në “Për’puthen”.Ish-konkurrenti do i bashkohet sërish programit për të gjetur dashurinë që nuk arriti...

Krijohet një çift i ri nga “Për’puthen”? Menjëherë pas largimit, Ritvana...

Ritvana ishte vajza e parë që u bë pjesë e “Për’puthen” këtë sezon.Megjithatë së fundmi, pas disa problemeve shëndetësore, ajo është larguar përfundimisht nga...

Ritvana largohet përfundimisht nga Për’puthen, tregon arsyen

Një nga konkurrentet më të zhurshme të Për’puthen ka treguar se është larguar nga programi.Flasim për Ritvana Fetahun e cila para disa puntatash kishte...

Ritvana i ‘vërsulet’ Argjentit, publikon bisedat me të

Ritvana ka reaguar.Pas deklaratave të Argjentit që ishin rikonfirmim i teorisë se ata janë takuar edhe në banesa private, kjo e fundit e ka...

Argjendi nxjerr bllof Ritvanën: Ke qenë disa herë në shtëpinë time...

Argjendi dhe Ritvana janë çifti që kanë bërë takime së bashku më së shumti në “Përputhen”.Por mes tyre ka përfunduar marrëdhënia pas shumë mosmarrëveshjeve...

U komentua nga ndjekësit për hundën e saj, Edi e përqesh...

Konkurrentja e “Për’puthen”, Ritvana, ka qenë shumë e komentuar nga ndjekësit për hundën e saj.Krahas kësaj, ajo është shprehur se asnjëherë nuk do të...

Ritvana i kthehet ashpër Bashkimit: Ta fus shishe kokës

Ritvana dhe Bashkimi janë përfshirë në një debat të ashpër prej faktit se ky i fundit ka kërkuar eliminimin e saj nga programi Përputhen.Gjatë...

Ritvana rikthehet dhe tregon se ka diçka serioze në shëndetin e...

Ritvana ka munguar disa puntata radhazi.Konkurrentja e Përputhen është rikthyer në studio dhe ka treguar arsyen e mungesave të saj.Ritvana ka treguar se ka...

LAJMET MË TË LEXUARA