Web Analytics

Etiketim: Safete Mustafa

Safetja kaq e lumtur pranë dy vajzave dhe burrit të saj

Ani pse të veshura me të zeza, Safete Mustafa dhe dy vajzat e saj po shkëlqejnë nga lumturia.Kjo, është një foto që e ilustron...

Safetja me këtë fustan po duket si vajzë e re

Safete Mustafa së fundmi po sjell foto të shumta për fansat e saj.Madje ajo nuk kursen as familjen duke publikuar momente të ëmbla.Ajo ka...

Safetja na prezanton me vajzat dhe burrin

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të suksesshme në estradë.Ato për vite me radhë kanë arritur të jënë pjesë e pandashme e ekranit me...

Safetja publikon foto me burrin dhe dy vajzat e saj nga...

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.Safete Mustafa, përveç se është aktive me projekte muzikore, është aktive edhe në rrjete sociale.Ajo...

Safetja lajmërohet nga Italia, shfaqet me shumë stil

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore, Safete Mustafa, përveç se është aktive me projekte muzikore, është aktive edhe në rrjete...

Takat e Safete Mustafes do t’iu lënë pa fjalë

Safete Muatafa në skenë përkrah motres së saj thuajse gjithmonë është me veshje tradicionale ose fustane solemn.Por, kur vjen fjala tek stili i përditshmërisë,...

Bashkëshorti e dërgon Safete Mustafen në këtë vend të mrekullueshëm

Këngëtarja e muzikës popullore, Safete Mustafa, është mjaftë e lumtur me jetën e saj në përgjithësi.Është këngëtare e njohur, e dashur nga publiku, por...

Safete Mustafa na përshëndet nga ky vend i mrekullueshëm

Njejtë si pjesa tjetër e estrades, edhe motrat Mustafa nuk kanë qenë aq prezente këto kohë në botën e muzikës.Safetja e Sahidja kanë qëndruar...

Safete Mustafa pozon si çikat e reja

Motrat Mustafa kanë ndryshuar vit pas viti, duke ju përshtatur kohës dhe kërkesave të tregut.Edhe muzika e tyre më nuk është si dikur, por...

Vajza i jep një përqafim kaq të ngrohtë Safete Mustafes

Safete Mustafa e përjetoj keq humbjen e bashkëshortit, gjegjësisht babait të dy vajzave të saj.Publiku ka parë lot dhe ka dëgjuar rrëfimet prekëse të...

LAJMET MË TË LEXUARA