Web Analytics
Ballina Etiketimet Sara Malaj

Etiketim: Sara Malaj

Sara e Përputhen vjen mahnitëse në fustanin dy gisht

Sara Malaj u bë e njohur me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen ku edhe po vazhdon ende. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale...

Sara dhe Atdheu kapen bashkë në klub

Para se të largohej përfundimisht nga “Për’puthen”, Atdheu zbuloi se kishte marrë kë.rcënime nga disa njerëz, që sipas tij kanë lidhje me Sarën. Atdheu tha...

Arjani e ‘thumbon’ Sarën pas takimit me Shkëlqimin

Dje është transmetuar takimi i Sares dhe Shkëlqimit. Në episodin e “Përputhen” u transmetua takimi i Shklqimit dhe Sarës, i cili i bëri përshtypje mjaft...

Sara e Përputhen mahnit rrjetin me krahët e këmbët zbuluar

Sara Malaj është njëra nga konkurentet më të përfolura të emisionit të dashurisë Përputhen. Ajo është bërë shumë më aktive kohët e fundit në rrjete...

Sara e Përputhen zbulon ndryshimin interesant që ka bërë Juli

Konkurrentja e Përputhen ka sjellu nja video qesharake në InstaStory mbrëmë së bashku me konkurrentin Julin. Ajo e pyet se cfarë ndryshimi ka bërë Juli. ''Jam...

Sara e Përputhen nuk la gjë pa treguar me këtë fustan...

Konkurrenten e emisionit të dashurisë Përputhen ditët e fundit jemi mësuar ta shohim me disa stile flokësh. Ajo herë vjen me flokë të shkurtë e...

Sara merr në kërcim konkurrentin e ri të “Përputhen”

Sajmiri dhe Eltoni, të dy 26 vjeç janë bërë pjesë e Për’puthen. Sajmiri u shpreh se ka një biznesin e tij në Tiranë ndërsa vajzat...

Sara Malaj ia huq këtë herë, ja çfarë kombinimi ka bërë

Sara Malaj konkurrentja e Përputhën kohëve të fundit po komentohet shumë për stilin e saj. Pasi kishte flokë të shkurtë e të bardhe ajo vendosi...

Kështu duket Sara Malaj pasi i shtoi dhe ngjyrosi flokët prapë

Sara Malaj është njëra nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen. Ajo kohët e fundit ka eksperimentuar me flokët nga e bardha duke i bërë...

Kështu po duket Sara pasi i bëri flokët e zeza

Sara Malaj ka bërë ndryshim në pamje. Ajo e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë kështu krejtësisht të zeza. Pak më parë postoi fotografitë...

LAJMET MË TË LEXUARA