Web Analytics
Ballina Etiketimet Seldi Qalliu

Etiketim: Seldi Qalliu

Pas ndarjes nga e fejuara, Seldin e “çmend” ish velina seksi....

Pak muaj më parë, Seldi Qalliu dhe modelja Sindi Çela i dhanë fund lidhjes së tyre të dahsurië, e cila nuk zgjati shumë. Prej koësh...

Ish e fejuara e tret e Seldit ‘çmend’ fansat me paraqitjen...

Seldi dhe Sindi para disa muaj i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Dikur nuk e bënin publike përfundimin e kësaj lidhje, deri sa...

U tha se janë ndarë, e fejuara e Seldit tregon si...

Sindi ka mohuar fjalet  rreth ndarjes së tyre. Seldi Qalliu dhe Sindi Cela vitin e kaluar kurorëzuan lidhjen e tyre me fejesë. Së fundi, dyshja kanë...

Merr fund fejesa e tretë e Seldit

Seldi Qalliu i ka dhënë fund fejesës me Sindi Çela. Kjo bëhet e ditur nga miq të ish-çiftit por është Sindi ajo e cila vazhdimisht...

“Seldi ju ndërron si çorapet”, reagon e dashura e këngëtarit

Javë më parë u tha se çifti janë ndarë, arsyeja e dyshimit për ndarjen e tyre ishte se kishin fshirë të gjitha imazhet së...

E dashura e Seldit reagon pas lajmeve për ndarjen

Tre muaj më parë Seldi bëri publike lidhjen me partneren e tij, Sindin, në ditën kur ajo festoi ditëlindjen. Çifti u shfaqën bashkë dhe nëpër...

Cilës bukuroshe kosovare ia mori Mimoza Shkodra të dashurin?

Qëndroi beqare për vite me radhë, nuk pranoi të flasë asnjëherë për jetën e saj private, e në një ditë të bukur vendosi ta...

LAJMET MË TË LEXUARA