Web Analytics
Ballina Etiketimet Sellma Kasumoviq.

Etiketim: Sellma Kasumoviq.

Sellma e grimosi presidenten, Baraliu thotë se është thyrje e rëndë...

Një ndër grimeret më të njohura në Kosovë, Sellma, të mërkurën ka publikuar një fotografi të grimit që i ka berë presidentes Vjosa Osmani. Sellma...

Mësohet se sa i kushton Vjosa Osmanit grimi te Sellma

Sellma Kasumoviq përkujdeset për dukjen e shumë fytyrave publike. Përmes një postimi në rrjetet sociale ajo tregoi se kujdeset edhe për Presidenten e vendit, Vjosa...

Grimerja e saj Sellma e uron me fjalët më të mira...

Grimerja e famshme shqiptare Sellma Kasumoviq përkujdeset për dukjen e Presidentes Vjosa Osmani. Duke u bërë Vjosa zonja e parë e vendit, i ka gëzuar...

Kjo teknikë e grimit nga Sellma u bë virale në botë

Bukuria e gjithë grimit, nuk është vetëm rezultati, por edhe teknikat e zgjuara që shumë artistë përdorin për një pamje të përsosur. Një nga teknikat...

Grimerja e famshme Kasumoviq merrë vëmendjen e të gjithëve

Sellma Kasumoviq është grimerja më e suksesshme shqiptare. Ajo kujdeset për rregullimin e të famshmeve tona të cilat duken gjithmonë bukur dhe mjaftë unike. Por përveç...

LAJMET MË TË LEXUARA