Web Analytics
Ballina Etiketimet Selvije Jao

Etiketim: Selvije Jao

Selvija tregon publikisht dëshirat që duhet t’ia plotësojë Shpati

E fejuara ka disa dëshira që do t’ia plotësojë Shpati. Shpat Kasapi ka kohë që ka konfirmuar lidhjen me Selvije Jaon, me të cilën edhe...

Sa me fat edhe Shpati, nusja e tij po duket si...

Selvije Jao nusja e Shpat Kasapit njihet tashmë për bukurin dhe stilin unik që ka. Si grimere që është ajo e rregullon vetën mjaft mirë...

Me këtë foto nga afër, nusja e Shpatit mahnit rrjetin

Selvije Jao nusja e Shpat Kasapit shpesh poston fotografi nga pëditshmëria e saj. Ndërsa nuk janë të rralla as pyetësorët që hap në Instagram duke...

Pasi tha se nuk do të vesh kurrë dimija, nusja e...

Ditë më parë Selvije Jao tregoi përmes një pyetësori në Instagram se nuk i pëlqen të vesh dimija dhe nuk do ta shohim kurrë...

Nusja e Shpatit: Nuk i dua dhe nuk do me shihni...

Ditë më parë nusja e Shpatit, Selvije Jao zhvilloi një pyetësor ku ju përgjigj pyetjeve që atyre u interesonin. ''A i pëlqen dimijat dhe a...

Selvija e Shpatit mahnit më bukurinë e saj në foton e...

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi kanë treguar që janë kurorëzuar në mënyrë fetare. Eshtë Selvija ajo që sjell më shpesh nga jeta e përditshmërisë së...

Nuk do ta besoni sa vjeçare qenka nusja e Shpat Kasapit

Selvje Jao ka njoftuar së fundmi se ajo dhe shpati kanë bërë kurorëzin fetar. Të dy sjellin shumë foto se bashku, duke treguar raportin e...

Partnerja e Shpat Kasapit është ‘ëndërra e çdo vjehrre’, e quan...

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij që kur bën publike lidhjen e tyre të dashuriës kanë qenë në vëmendjen e publikut dhe mediave. Selvija dikur...

Selvija e Shpatit bëhet sykaltëroshe

Selvije Jao për momentin është emër i përfolur në mediat rozë. Selvija është komentuar shpesh për shkak të bukurisë që posedon, që së fundmi ka...

Selvija sjell foton më të bukur me Shpatin

Selvije Jao është e dashura e Shpat Kasapit. Prej kur u bë e ditur lidhja e tyre ajo poston shpesh foto më Shpatin nga përditshmëria...

LAJMET MË TË LEXUARA