Web Analytics
Ballina Etiketimet Sindi Çela

Etiketim: Sindi Çela

Ish e fejuara e tret e Seldit ‘çmend’ fansat me paraqitjen...

Seldi dhe Sindi para disa muaj i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Dikur nuk e bënin publike përfundimin e kësaj lidhje, deri sa...

Dikur s’pranonte ndarjen, tashmë Sindi nuk i kursen thumbat për Seldin

Në muajin shtator të vitit që lamë pas, Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me Sindi Cela, ai e uroi partneren për...

U tha se janë ndarë, e fejuara e Seldit tregon si...

Sindi ka mohuar fjalet  rreth ndarjes së tyre. Seldi Qalliu dhe Sindi Cela vitin e kaluar kurorëzuan lidhjen e tyre me fejesë. Së fundi, dyshja kanë...

Merr fund fejesa e tretë e Seldit

Seldi Qalliu i ka dhënë fund fejesës me Sindi Çela. Kjo bëhet e ditur nga miq të ish-çiftit por është Sindi ajo e cila vazhdimisht...

E dashura e Seldit reagon pas lajmeve për ndarjen

Tre muaj më parë Seldi bëri publike lidhjen me partneren e tij, Sindin, në ditën kur ajo festoi ditëlindjen. Çifti u shfaqën bashkë dhe nëpër...

LAJMET MË TË LEXUARA