Web Analytics
Ballina Etiketimet Sindi Loci

Etiketim: Sindi Loci

Sindi nuk po mund ti ‘hap’ sytë me gjithë këtë grim

Ish konkurrentja e Përputhen, Sindi postoi një video nga afër në Instagram. Ajo vë në fokus grimin e rëndë që ka realizuar, shkruan InfoKosova. Mirëpo është...

“Kishe i kom të pasmet e mëdha”, Sindi thyhet në mes...

Sindi javën e kaluar ishte në qendër të mediave rozë. E kjo për faktin se kishte përdorur photoshop për të zmadhuar të pasmet në ndërkohë...

Efekti i photoshopit, Sindi për t’i zmadhuar të pasmet i shtrembëron...

Shumica e fytyrave publike përdorin photoshopin në masë të madhe. Edhe ish konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci është bërë ‘maniake’ e këtij aplikacioni, shkruan Indeksonline. Gjithmonë...

Sindin se kemi parë asnjëherë kaq atraktive

Sindi Loci poostoi një foto të re. Veshur me fustan të shkurtër ajo po duket mjaft tërheqëse, shkruan InfoKosova. Si rrallë herë ajo është shfaqur me...

Sindi poston fotografi vetëm në robdishan

Sindi po sjell fotografi të bukura kohët e fundit. Mirëpo këtë herë ajo vendosi që mos të vijë me fustanë të bukura si zakonisht vishet,...

Habit Sindi, “Olsa më mbajti se sillja klikime”

Sindi Loci padyshim ishte nga konkurrentet më të zhurmshme të “Për’puthen”. Ish-konkurrentja ishte shkaktare dhe pjesë e debateve të mëdha në studio me konkurrentët por...

‘’Ishe në emision dashurie dhe fsheh të dashurin’’, Sindi flet për...

Para pak javësh Sindi ka deklaruar se ka filluar një lidhje dashurie me një njohje jashtë programit. Ish-konkurrentja nuk ka zbuluar asgjë më shumë duke...

Pas Sindit, një djalë i virgjër aplikon në “Për’puthen”

Pasi përfundoi turin në qytetet e Shqipërisë dhe trevave shqiptare, “Për’puthen On Tour” transmetohet çdo të diel në Top Channel. Nga Shkodra, një djalë i...

Edhe Sindi pozon nga mbrapa duke treguar të pasmet

Jemi mësuar që ish konkurrentet e Përputhen ti shohim në poza të tilla. Shumica prej tyre tregojnë asetet e bujshme në secilën foto që postojnë,...

Dalin fotot, Sindi tmerron me pamjet pa grim

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të rregulluar deri në detajin e fundit. Mirëpo një foto që po shpërndahet në rrjete sociale e saj pa grim...

LAJMET MË TË LEXUARA