Web Analytics
Ballina Etiketimet Sindi

Etiketim: Sindi

Habit Sindi, në foton e fundit duket asht e lëkurë

Sindi është ndër konkurrentet më të përfolura të emisionit Përputhen. Kjo për arsye se ajo reagon menjhëherë për fjalët apo situatat që nuk i pëlqejnë. Sindi...

Sindi përgjigjet se a do ia marr vajza e re Muratin

Sindi Loci është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe në çdo moment gjen kohë që të bëjë bashkëbisedime me fansat e shumtë, së fundmi...

Jo vetëm në studio, Arjan Konomi dhe Sindi vazhdojnë sherrin në...

Puntata e dy ditëve më parë në “Për’puthen” u bë virale në rrjet pas sherrit  të Sindit me djemtë dhe Arjan Konomin. Sindi u çua...

Fatjoni paralajmëron ashpër Muratin për Sindin: Mos bjerë në grackën e...

Sindi ka qenë në qendër të vëmendjes në dy episodet e fundit të “Përputhen”. Në puntatën e të hënës konkurrentja u çua në këmbë dhe...

Sindi dhe Atdheu në lidhje dashurie? Publikojnë një moment romantik së...

Konkurrentja e “Përputhen” ka surprizuar me veprimin e saj. Në storien e saj në Instagram ka publikuar një video bashkë me Atdhe Xheravinën. Dyshja shihen së...

Sindi rrëfen sot të fshehtat e saj, jam takuar jashtë emisionit...

Puntatën e sotme të Për’Puthen Sindi ka rrëfyer sekretet e saj. Ajo tha se ka thyer disa prej rregullave të produksionit duke dalë jashtë me...

“Pse nuk del jashtë me Muratin?” – Sindi habit me përgjigjen

Sindi është pyetur nga përcjellesit në lidhje me raportin e saj me Muratin. “Pse nuk del jashtë me Muratin e ta vazhdoni dashurinë tuaj jashtë'' ishte...

“A ishte në Kosovë me Locon?”, Sindi tregon me kë ishte...

Sindi Loci është një nga vajzat më të komentuara të “Për’puthen”. Ajo herë pas here vendos që të bëjë bashkëbisedime me  percjellesit e saj të...

Sindi e dashuruar me një nga djemtë e Përputhen? Foto që...

Prej muajsh tashmë Sindi ndodhet në programin Përputhen për të gjetur dashurinë. Dhe me sa duket ia ka arritur qëllimit, edhe pse nuk bën të...

Dalin të pathënat: Sindi paska puthur Muratin në prapaskenë

Murati është shprehur sot se Sindi nuk është e afërt ndaj tij në prapaskena. Ndërkohë Sindi ka zbuluar se ka qenë në kafene me djemtë...

LAJMET MË TË LEXUARA