Web Analytics
Ballina Etiketimet Suzana Mushkolaj

Etiketim: Suzana Mushkolaj

Nëna e Argjentinës ‘djeg’ rrjetin, ekspozon trupin mahnitës

Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj gëzon forma perfekte. Ajo tregon trupin përmes veshjeve të bukura sidomos fustaneve që e bëjnë të duket si 20 vjet,...

Nëna e Argjentina Ramosaj ‘djeg’ rrjetin, duket si 20 vjet

Suzana Mushkolaj, nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj nuk po i ndien vitet. Me fotografitë e fundit që po poston ajo duket si të ishte e...

Nënë e Argjëntinës mahnit rrjetin me foto nga pushimet, duket si...

Suzana Mushkolaj nëna e këngëtares së njohur Argjentinës po duket mahnitëse. Me gjithë moshën që ka ajo ka arritur që të ruajë forma perfeke të...

Nëna e Argjentina Ramosajt- një sirenë në Maldive

Ndonëse është 50 vjeçare, por pamja e saj nuk e jep këtë përshtypje. Flasim për për prezantuesen e “Metamorfoza” njëherësh nënën e këngëtares Argjentina Ramosaj,...

Nëna e Argjentina Ramosaj poston foton më të bukur me nipin

Suzana Mushkolaj është nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj. Edhe kjo si e bija është e njohur për bukurinë e format e bukura trupore që ka. Së...

Nëna e Argjentina Ramosaj kaq e re, nuk po dallohet nga...

Suzana Mushkolaj nëna e Argjentines njihet për bukurinë dhe trupin e saj. Ajo duket shumë më e re sa shpesh herë nuk dallohet nga e...

Suzana Mushkolajn e përplas vala për shkëmb

Prej ditësh Argjentina Ramosaj bashkë me të birin dhe nënën e saj po bëjnë pushime të këndshme në bregdetin shqiptar. Ato, po e shijojnë në...

LAJMET MË TË LEXUARA