Web Analytics
Ballina Etiketimet Vig Poppa

Etiketim: Vig Poppa

Kjo bukuroshe është gruaja e Vig Poppa

Reperi Vig Poppa ka një urim të veçantë për gruan e tij. Ena bashkëshortja e tij  feston ditëlindjen, dhe nuk kishte se si të mungonte...

Plot 45 kilogramë më pak, Vig Poppa tregon sekretin

Reperi i njohur shqiptar, Vig Poppa ka pësuar një ndryshim drastik në peshë, kjo gjë është vënë re në dy videoklipet e fundit që...

“Shkollimi i Kosovës nuk më ka vlejtur asgjë”, Vig Poppa tregon...

Vigan Bardhi apo siç njihet me emrin artistik ‘Vig Poppa’, është rikthyer në tregun muzikor duke lansuar dy këngë. ‘Futja kepën, dhe ‘Alo’ ishin hitet...

E pabesueshme! Vig Poppa nuk njihet nga rënia në peshë, transformim...

Vig Poppa pas një kohe larg nga aktivitetet muzikore dhe televizioni u kthye me një projekt të ri. Reperi i njohur erdhi në bashkëpunim me...

LAJMET MË TË LEXUARA