Web Analytics
Ballina Etiketimet Vildane Zeneli

Etiketim: Vildane Zeneli

Vildania vjen me poza bombastike nga Ibiza

Bukuroshja dhe modelja kosovare, Vildane Zeneli ka postuar dy fotografi nga pushimet e saj në Ibiza Vildania ka qenë aktive këtë vit dhe tani ajo...

Vildania përfundon sezonin e bekineve në mënyrë perfekte

Modelja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Vildane Zeneli e ka përfunduar sezonin e bi.kinëve në mënyrën më të mirë të mundshme. Ajo është parë në...

Vildane Zeneli i “çmendi” Spanjollët me bikini

Modelja më e zjarrtë shqiptare etiketohet Vildane Zeneli. Format e saj superseksi dhe pozat të cilat i merr pa dyshim se shumë fansat të saj...

Vildane Zeneli pozon këmbë hapur me bikini

Vildane Zeneli është njëra ndër figurat më të komentuara, e kjo për shkak dukjes së saj dhe paraqitjeve që ajo ka. Çdo postim i saj...

Nuk do ta besoni profesionin e Vildane Zenelit, komplet jashtë modelingut!

Modelja e njohur Vildane Zeneli është nga shqiptaret e para që depërtoi si modele në skenën botërore. Modelja që ka punuar me emra të mëdhenj...

Vildania harron të vishet, me mëngjes ua qel sytë me këtë...

Bukuroshja Vildane Zeneli ka vazhduar për të treguar asetet e saj në rrjetet sociale Sot ajo është shfaqur me një fotosesion në të brendshme ku...

Çdo herë në bikini, më në fund Vildanja vishet zakonshëm

Është njëra prej fotomodelëve të para kosovare që ia nisi karrierën jashtë Kosovës duke e vazhduar atë në Amerikë Kurse sot, Vildane Zeneli është parë...

Vildania vjen e “zjarrt” përsëri me fotosesionin e fundit

Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka mahnitur Instagramin me fotosesionin e fundit. Bukuroshja kosovare është shumë më aktive këtë vit në këtë rrjet social derisa ka...

Vildane heq prapë jelekët, tregon gjoksin “magjik” të saj

Vildane Zeneli ka vazhduar me foto tepër pr.ovokative nëpër rrjetet sociale Fotomodelja kosovare Vildane Zeneli ka postuar edhe sonte disa foto në rrjetet sociale që...

Lajm i mirë! Vishet Vildane Zeneli

Modelja shqiptare, Vildane Zeneli, tash e një kohë komentohet për format e saj të trupit të cilat nuk heziton t’i ekspozojë. Ajo është shumë aktive...

LAJMET MË TË LEXUARA