Web Analytics

Etiketim: Vjosa Berisha

Vjosa Berisha sot do të festonte ditëlindjen e 50-të! Kështu e...

Një muaj më parë pas një beteje të gjatë me kancerin, humbi jetën regjisorja e njohur Vjosa Berisha.Nëse do të ishte gjallë ajo sot...

Nesër i jepet lamtumira e fundit Vjosa Berishës

Nesër do i jepet lamtumira e fundit prducentes se njohur Vjosa Berisha.Të enjten e kaluar, ajo nderroi jete.Lidhur me ceremoninë mortore të producentes ka...

Arbana tregon mesazhin e fundit me Vjosa Berishën

Sot regjisorja Vjosa Berisha ka ndërruar jetë, prezantuesja shqiptare, Arbana Osmani, ka publikuar bisedën e fundit që pati me tashmë të ndjerën, regjisoren Vjosa...

Ja çfarë thoshte Vjosa Berisha për betejën me kancerin

Sot është ndarë nga jeta regjisorja e njohur Vjosa Berisha.Lajmin e hidhur e ka dhënë bashkëshorti i saj, Fatos Berisha, me anë të një...

Dafina Zeqiri publikon bisedën e fundit me Vjosa Berishën

Ditën e sotme ka nderruar jete producentja, Vjosa Berisha.Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha përmes një postimi të bërë...

Ndërron jetë regjisorja Vjosa Berisha

Ditën e sotme ka nderruar regjisorja Vjosa Berisha.Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha përmes një postimi të bërë në...

Vjosa Berisha në luftë me kancerin, jep mesazh të fortë

Vjosa dhe Fatos Berisha janë emra të njohur të ekranit në Kosovë, të cilët publiku i ka parë gjithmonë përkrah njëri-tjetrit në projekte të...

LAJMET MË TË LEXUARA