Web Analytics
Ballina Etiketimet Zana Krasniqi

Etiketim: Zana Krasniqi

Sa paska ndryshuar Zana Krasniqi, Angelina Jolie e Kosovës

Dikur ishte modelja më e famshme dhe më e angazhuar, por jo më. Ndonëse nuk dihet se për çfarë arsye e la botën e modës,...

Kaq të pashëm e ka burrin Zana Krasniqi

Zana Krasniqi është missi e modelja me pamje unike, që shumë kush e ka krahasuar me ikonën e bukurisë, Angelina Jolie. Zana Krasniqi u shpall...

LAJMET MË TË LEXUARA