Web Analytics
BallinaTakimi Kurti-Scholz, kancelari gjerman pritet me nderime të larta

Takimi Kurti-Scholz, kancelari gjerman pritet me nderime të larta

Ka filluar takimi ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe kancelarit gjerman, Olaf Scholz.

Scholz është pritur me nderime të larta shtetërore.

Pas takimit, kryeministri Kurti dhe kancelari Scholz do të mbajnë një konferencë për media.


Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit