Web Analytics

Tani Bora nuk mund të ik nga Donaldi, aktori zbulon gjënë e shumë pritur

Nga: InfoKosova

Donald Veshaj dhe Bora Zemani tanimë janë kryefjalë e mediave rozë.

Duke shpresuar të gjithë se pas kërkim faljes dhe duke pranuar publikisht se i ka dedikuar të gjitha këngët Borës, tani dyshja do të punojnë në një ambient.

Aktori Veshaj sapo i gëzoi fansat duke dhënë lajmin se shumë shpejt do të jetë në “Top Channel” në projektin e ri “Më lini të flas” me binjakun e tij, Romeo Veshaj.

Tani moderatorja e “Për’puthen” do të jetë edhe më afër Donaldin dhe sa do ti rezistoj mbetet të shihet pasi të gjithë po presin që Bora “të shkrihet” dhe ta falë aktorin për tu ribashkuar.

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT