Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveTani thyen heshtjen, tregon a po e përdor Kiara për lojë Luizin...

Tani thyen heshtjen, tregon a po e përdor Kiara për lojë Luizin (Video)

Tan Brahimi u bë pjesë e Big Brother Vip Albania para tre javësh ndërsa doli me vetë dëshira nga shtëpia Prime-n e kaluar. Ai ka thënë se nuk mund të duroj më për shkak të gjendjes shpirtërore të vazhdoj lojën.

Sipas tij ai është prekur shumë me ngjarjet që kanë ndodhur dhe nuk ka dashur ti shoh në gjendje të keqe psikologjike banorët e që e ka rënduar pastaj në gjendjen e tij, shkruan InfoKosova.

Pasi ka dalur nga Big Brother ai po avzhdon të jetë aktiv në rrjetin social TikTok ku me popullaritetin që fitoi ndaj spektaklit ai shikohet nga mijëra njerëz qe e pelqejne per humorin qe ai ben.

Atij së fundmi i erdhi në pyetje ku i thanë se a mendon se Kiara po e përdor Luizin për lojë ndërsa ai është përgjigjur: ”Pse a ju duket Luizi tip që mundet me përdor Kiara, jo mor shok” është përgjigjur ai duke lënë për të nënkuptuar se ai nuk është i pavëmendshëm në veprimet e Kiares ndaj tij./InfoKosova/Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit