Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Tash po e di pse femrat ta kanë inat”, fansi ‘ndezët’ kur...

“Tash po e di pse femrat ta kanë inat”, fansi ‘ndezët’ kur i sheh këto imazhe përvëluese të Nora Istrefit

Nora Istrefi, po vazhdon të jetë njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh.

Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.

Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte, këngëtarja se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet në super formë.

E veshur shkurt dhe provokuese, Nora ekspozon turpin e saj të tonifikuar, këto linja i kanë ra në sy edhe një ndjekësi të saj.

“Tash po e di pse femrat ta kanë inat”, ka qenë një nga vlerësimet që i ka bërë një ndjekës i saj duke vazhduar se nuk kanë fare faj. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit