Web Analytics
BallinaSHOWBIZTatuazh për Sarah, përgjigja e PM nuk ishte ajo që prisnim!

Tatuazh për Sarah, përgjigja e PM nuk ishte ajo që prisnim!

Ndonse Sarah dhe PM kanë qenë një nga çiftet e Big Brother, gjithmonë marrëdhënia e tyre ka qenë me pikpyetje.

Por tani më situata duket më e konsoliduar, gjithësesi PM nuk ngurron të shprehë pasigurinë sa herë që i jepet rasti.

Së fundmi ai ka bërë një pyetësor në Instagram ku një ndjekës e pyet nëse do të bënte një tatuazh për Sarah.

“Të njëjtën ndoshta po, për Sarën jo sepse po u prishëm duhet me shit dorën për pjesë tani”.– shkruan DJ, e pra PM paqartësia jote duket me kilometra larg!/Kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit