Web Analytics
BallinaUncategorizedTayna dhe Mozzik çifti përfekt i këtij sezoni

Tayna dhe Mozzik çifti përfekt i këtij sezoni

Reperët e njohur Tayna dhe Mozzik kanë realizuar një këngë bashkë, shkruan “InfoKosova”.

Kënga e tyre është duke u reklamuar shumë dhe po premtojnë artistët se këngë si kjo nuk kanë dëgjuar më parë.

Madje në disa postime të tyre Mozzik dhe Tayna thonë se do të jetë mega hit.

E derisa kjo këngë të publikohet, fansat e tyre janë shumë kurreshtarë.

Sonte Tayna ka ndarë një fotografi nga projekti me Mozzikun ku duken një çift përfekt, por në realitet ata janë vetëm kolegë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit