“Tayna dy herë e dridh 5000 euro i shtinë në *ic”, qytetari i revoltuar nga jeta në Kosovë

Një video e publikuar nga një qytetar bëhet virale nëpër rrjete sociale.

Në këtë video dëgjohet teksa ankohet qytetari për jetesën në Kosovë, shkruan InfoKosova.

Ai pretendon se për 2 muaj rresht punon dhe menxi i merr 2000 euro në fund sezones, ndërsa thekson se këngëtarja Tayna “dy herë e dridh kuken 5000 euro i shtinë në *ic”.

Për më shumë shiko videon:/InfoKosova/