Tayna e Don Xhoni vishen njësoj

Të famshmit tanë kanë nisur t’i mbajnë koncertet në çdo vend ku ka shqiptar.

Përveç hiteve të tyre, në sy bie edhe veshja që zgjedhin për perfomancat e tyre.

Don Xhoni dhe Tayna kanë mbajtur koncert në Gostivar teksa shihet se të dy kanë zgjedhur për veshje rrobat e UÇK-së.

Numri i pjesmarrësve në të dy koncertet ishte i madh, duke shijuar hitet verore./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)