Tayna e ‘izoluar’ pozon pa pikë grimi

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, njihet për këngët e saj që i ka kthyer në hite.

Ajo përpo muzikës, vëmendje të madhe nga mediat dhe publiku merr edhe për shkak të paraqitjeve të saj, gjithnjë në formën më të mirë.

Tashmë kur bota po përballet me virusin Covid-19, shumica e njerëzve nga e gjithë bota po qëndrojnë të izoluar për tu mbrojtur nga ky virus.

Tayna ka shfrytëzuar izolimin, për të pozuar mjaft e ‘nxehtë’, duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram dhe mediave rozë, me paraqitjen e saj të fundit. /Indeksonline/