Tayna edhe këtë herë shfaqet seksi

Tayna ka li.nj.a të mira dhe mundohet t’i tregoj në secilën paraqitje.

Me trupin që reperja ka, edhe veshjet mundohet t’i zgjedh në mënyrë që të ia tregojnë forma e bujshme, ashtu siç ka bërë këtë herë.

Teksa po bëhet gati për të perfromauar në koncertin e radhës në Gjermani reperja e njohur kosovare është shfaqur tejet seksi.

Me dekoltenë e hapur duke theksuar gjoksin dhe belin e hollë, Tayna dukej “bo.m.bë”.

Ndryshe, artistja është në përgatitje të projekteve të reja që pritet t’i lansoj së shpejti, ndërsa që po shijon suksesin e këngës “Lakmitare”./Indeksonline/