Web Analytics
BallinaSHOWBIZTayna “elektrizon” Gjermaninë, pranon lule nga fansi i flaktë!

Tayna “elektrizon” Gjermaninë, pranon lule nga fansi i flaktë!

Reperja e famshme Tayna natën e mbrëmshme ka elektrizuar atmosferën në Gjermani.

Në videot e publikuara në llogarinë e reperes shohim sesi e “elektrizon” vendin teksa këndon këngët e saj.

Krahas përformancës, bukuroshja atraktive ka marrë vëmendje edhe me veshjen e saj.

Këtë paraqitje plotë stil e kombinoj me taka.

Ajo dukej mahnitëse dhe shumë joshëse.

Momenti më befasues ishte kur derisa performonte, pranoi një buqetë më lule nga një fans i flaktë.

“Unë pranova lule natën e mbrëmshme.

Kujt i duhet një i dashur kur ju kam të gjithë juve” shkroi ajo krahas videos./Indeksonline/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit