Tayna gati sa nuk zvishet krejt

Tayna vë në pah lin jat perfekte.

Tayna krahas angazhimeve të shumta në muzikë ka gjetur kohë edhe për pak pushime, ajo fundmi është relaksuar në një pishinë të mbyllur.

Rep artistja publikoi disa imazhe dhe video nga ky ‘mini pushim’, dhe në postimin e bërë ku ajo shfaqet në bi.ki.ni.

Ndryshe, s ai përket muzikës kënga e fundit nga ajo është bashkëpunimi me Mozzik ‘Edhe ti’ një projekt që arriti miliona klikime në Youtube.