Web Analytics
BallinaUncategorizedTayna i ndan këto foto nga klipi ku i mbështetet Mozzikut, si...

Tayna i ndan këto foto nga klipi ku i mbështetet Mozzikut, si do të reagoj Loredana?

Tayna dhe Mozzik kanë publikuar këngën e tyre të parë në bashkëpunim, shkruan “InfoKosova”.

Kjo këngë është mirëpritur nga fansat e dy rep artistëve dhe po dëgjohet mjaft.

Mozzik shihet shumë i lumtur në krahët e reperes Tayna me të cilën dihet se ish nusja e reperit Loredana nuk i ka fortë mirë raportet.

Pas publikimit të videoklipit dhe këngës së re të tyre, Tayna ka publikuar edhe disa fotografi të cilat i shoqëron me këto fjalë: “Lakmitare🤑 A po ju pelqen kanga? ❤️”.

Por në pamje ajo shihet shumë afër Mozzikut, si do të ndihet Loredana pasi t’i sheh këto fotografi?!/InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit