Tayna kaq atraktive me video në rrugë

Tayna publikoi një video të re në Insta Story.

Ajo është ndalur për të pozuar në rrugë derisa tregon veshjen.

Ajo vë në pah belin e hollë dhe duket mahnitëse.

Ndryshe, Tayna po përflitet për një lidhje dashurie por që këngëtarja nuk ka pranuar asgje publikisht./InfoKosova/

Shiko videon: