Tayna lexon edhe derisa udhëton me aeroplan. Shiheni cilin libër

Reperja nga Prizreni Tayna është një nga femrat e cila arriti të bëjë “zhurmë” që nga dalja e parë në skenë.

Ajo është kujdesur që ti sjellë hite të mëdha skenës muzikore duke qënë shumë e angazhuar me projekte të ndryshme.

Bukuroshja tashmë gëzon një famë të madhe jo vetëm në vend por edhe jashtë vendit, kudo që ka shqiptarë që e duan atë dhe muzikën që ajo sjellë.

Reperja është shumë aktive në rrjete sociale që ndan imazhe të ndryshme nga jeta personale, imazhe këto që nga publikimi mënjeherë kthehen në lajme.

Përveq që është e zonja si repere, Tayna njihet poashtu se lexon shumë.

Ajo shpesh poston foto tek shihet me libra të zhanreve të ndryshme e së fundmi ka ripostuar një video në aeroplan duke udhëtuar, e që kohën ka vendosur ta kalojë si është më së miri, duke lexuar një libër.

Sigurisht që fansat e saj janë në kureshtje të dijnë se cili është libri që po e lexon ajo, e këtë “kureshtje” e ka shuar Rinori i cili po bashkëudhëton me të, ku në publikimin e videos ka shkruar:

“Pe lexon atë librin gue gue picigue”.

Ndoshta kjo ishte një shaka, por që ishte mjaftë interesante.

Shiko Videon:

Tayna

Gepostet von Kosovarja Video am Freitag, 21. Februar 2020