Tayna natë romantike në karantinë

Tayna mbetet një nga artistet më përfolura, jo vetëm për shkak të karrierës, por edhe jetës së saj private.

Reperja e njohur, ka disa ditë që po qëndron në shtëpinë e saj në Prizren, si masë parandaluese ndaj pandemisë.

Njëjtë siç po veprojnë të gjithë, edhe Tayna përditshmërinë e saj në karantinë po e tregon përmes videove dhe fotografive të ndryshme në rrjetet sociale.

Mbrëmë Tayna është kujdesur që rreth vetës të ketë një ambient romantik, teksa shihen disa qirinj të vendosur në dhomën e saj.

Ndryshe, Tayna ditë më parë publikoj një “Freestyle” në Instagram që u prit mirë nga adhuruesit./Indeksonline/