Reperja e njohur kosovare Tayna ka relaksuar fansat e saj me një fotografi.

Aty shihet ajo e nxehtë si zakonisht.

Tayna është tashmë një prej artisteve më të suksesshme vendore.

Ajo brenda një kohë të shkurtër është bërë një prej emrave më të lakuar në media.

Reperja e njohur përveç zërit të saj, shumë hiteve dhe koncerteve të një pas njëshme, Tayna është edhe një femër seksi.

Ajo shfrytëzon rasti që në secilën paraqitje të tregoj asetet e saj ‘përvëluese’ dhe këtë e bëri edhe së fundi.

Tayna u shfaq në një veshje provokuese, me grim profesional dhe plotë glamur teksa në sy binte gjoksi i saj atraktiv.

Ndryshe, ajo dukej si përherë në top-formë.