Tayna synon yllin në “Walk of Fame” në Hollywood

Tayna pas publikimit të këngës “Edhe ti” ka udhëtuar drejt Los Anxhelosit.

Bashkë me Taynan gjendet edhe modelja e njohur, Kejvina Kthella me të cilën ka raporte të afërta.

Rep-artistja nga atje i ka mbajtur të informuar adhuruesit e saj nga atje për përditshmërinë.

Tayna ka sjellur disa fotografi para pasqyrës, teksa shihet e veshur në të shkurtë dhe goxha seksi.

Në një tjetër foto të publikuar shihet pranë yllit në “Walk of Famë” në Hollywood teksa të dyja vajzat e kanë shkelur me këmbë.

“E kan lon bosh për ne”, ka shkruar Tayna sipër imazhit.

Ndryshe, brenda dy ditëve, kënga “Edhe ti” në bashkëpunim me Mozzik ka mbledhur mbi 5 milionë klikime.